Gdańsk - Złota Karczma

ROD „Przylesie”

29 czerwca 2019

Dzień Dziecka w ROD „ Przylesie ” w dniu 8 czerwca 2019 r.

Dzień Dziecka w ROD „ Przylesie ” w dniu 8 czerwca 2019 r. zobacz zdjęcia

Tradycyjnie jak co roku na terenie ROD „ Przylesie”, na pięknie udekorowanym balonami , kolorowymi plakatami i kwiatami placu obchodzi się uroczyście „ Dzień Dziecka ”.

Imprezę zaplanowano na dzień 8 czerwca na godz.12 00. Na ten dzień odmiennie jak w latach poprzednich , Zarząd ROD „ Przylesie”  zamówił wykwalifikowanych  animatorów, którzy poprowadzili całą zabawę .Na początku Pani prezes Regina Zajkowska powitała wszystkie dzieci, i ich opiekunów i zaprosiła  do uczestnictwa w imprezie. W programie 3 godzinnym były m. innymi  gry i zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, maty animacyjne, konkursy z nagrodami , mini disco z bańkami oraz zamykanie w bańce.Dzieciom dopisywały humory, bawiły się wyśmienicie, podjadając w międzyczasie słodkości i pijąc soczki  przygotowane dla nich specjalnie na tę uroczystość.  Dodatkową atrakcją dla dzieci były kolorowe tatuaże, piniata z wypełnieniem /z  cukierkami, mini upominkami / oraz kolorowa wata cukrowa . Na początku imprezy była bardzo ładna pogoda , dopiero pod koniec zaczął padać deszcz, ale dzieciom to nie przeszkodziło w zabawie , dalsze konkurencje dokończone zostały pod rozstawionym namiotem i były również atrakcyjne .Na zakończenie każde dziecko ,które brało udział w imprezie otrzymałododatkowo nagrodę , którą Zarząd ROD „ Przylesie ”ufundował dla wszystkich dzieci z okazji „ Dnia Dziecka ”.

Dzieci  były bardzo  szczęśliwe podczas wszystkich konkurencji, ich zapał i uśmiech był nie do opisania, dlatego też , warto jest organizować takie imprezy, które przynoszą radość nie tylko jej uczestnikom , ale też i opiekującym się nimi działkowcom no i oczywiście organizatorom imprezy z okazji „ Dnia Dziecka  .

                                                                                      Zarząd ROD „ Przylesie”

Fany